O naszym serwisie

Ubezpieczenie na życie ma ogromną wartość, o której często zdajemy sobie sprawę dopiero, gdy zabraknie bliskiej osoby. Polisa ma na celu finansowe zabezpieczenie rodziny po naszej śmierci. Jest nieocenione szczególnie w sytuacji, gdy jesteśmy jednymi żywicielami rodziny.

W zależności od towarzystwa możemy otrzymać wypłatę także, gdy podczas nieszczęśliwego wypadku doznamy trwałego uszczerbku na zdrowiu powodującego niezdolność do wykonywania pracy zarobkowej. Każdy agent może nam zaproponować inne warunki w zależności od danej oferty i naszej sytuacji. Ważnym jest, aby przed zawarciem polisy ubezpieczeniowej dokładnie przeczytać OWU. Dzięki uświadomieniu który jest zakres ubezpieczenia, a przede wszystkim wykluczenia odpowiedzialności, będziemy mogli uniknąć nieporozumień w przyszłości.

Niniejsza strona poświęcona jest tematyce ubezpieczeń. W głównej mierze będziemy kojarzyć się na tych dotyczących życia, jednak znajdziecie tutaj przydatne informacje związane także z ubezpieczeniami nieruchomości czy turystycznymi. Staramy się na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia z branży i oddawać je w prosty sposób tak, aby każdy mógł je bez problemu zrozumieć.

Ogólne warunki ubezpieczenia często napisane są niezrozumiałym językiem. Mimo zawarcia na początku słowniczka pojęć i tak dokładne zrozumienie zajmuje sporą część naszego czasu. Publikowane na witrynie artykuły będą opisywać najważniejsze informacje, o których powinniśmy wiedzieć, jednak odnalezienie których może sprawiać niemałe problemy.